Hyundai Accent Aküsü Kaç Amper

Yumurta kasa Hyundai Accent’in aküsünden bahsedeceğim bu yazımda sizlere. Başta da belirttiğim gibi bu aracın bir çok modeli var ancak ben şuan yumurta kasa Hyundai Accent Aküsünün amperini paylaşacağım sizlere. Üstüne basa basa söylememin sebebi yanlış bilgilendirmek istemiyor olmamdır. Hyundai Accent Aküsü normal 60 amper standart aküdür. Bu amper bu araca yeterlidir zaten yerine 72 amper akü sığmayacaktır oynama yapmazsanız eğer. Ben normal olandan bahsediyorum. Biri tutar zorla 72 amper akü sığdırır o ayrı bir konu ama normal de yumurta kasa accent için 60 amper akü yeterlidir.

Çıkmadan önce tercih ettiğiniz akü markası anketimize katılıp, daha önce kullanıp da memnun kaldığınız markayı işaretleyebilirsiniz. Benim kendi tercihimi en iyi akü markası yazımdan inceleyebilirsiniz.

Ayrıca 60 amper akü fiyatlarını görmek için aşağıdaki linki tıklayın.

60 Amper Akü Fiyatları

Diğer daha yeni accent modellerinde ise benzinli olanlarında 55 amper akü, dizel olan accent modellerinde ise 70 amper üstü düz akü çıkmaktadır.

Aracınıza hangi amper akü daha uygun olacaktır, bunları paylaşıyoruz sizlerle. Bu anlamda bizim farkımız, eskiyen, klasikleşen veya çoğu katalogda yanlış yazan bilgileri, yaşayarak sizlere daha iyisini, daha güzelini sunmaya çalışıyor ve bu anlamda fikirler vermeye devam ediyor olmamız.

Aküler hakkındaki her türlü bilgiye ulaşabilir, merak ettiğiniz soruları bizlere ileterek , aracınız için en doğru akünün hangisi olduğuna karar verebilirsiniz.

Yazılarımda marka marka, bildiklerimi sizinle paylaşmaya gayret ediyorum. Herhangi bir markanın reklamını yapmıyorum. Hangi araca, hangi markada, hangi amperi takarsanız daha iyi olur, sizlerle bunları paylaşıyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim WhatsApp Mail Telefon