Audi Q7 Aküsü Kaç Amper

AUDİ Q7 AKÜ AMPERİ VE FİYATLARI

Audi Q7 aracının aküsüyle alakalı bilgileri iki ayrı başlıkta inceleyelim.

AUDİ Q7 AKÜ AMPERİ

Audi Q7 Aküsü genel olarak 105 amper agm aküdür. Genel olarak diyorum çünkü, bu aracın bir çok tipi mevcut. Bundan dolayı böyle bir cümle kurmak istedim. Bir çok model, bir çok motor tipi ve bir çok beygir tipi mevcut bu araba da. Bundan dolayı sizi yanlış yönlendirmek istemiyorum. 500 beygiri de var bu aracın 240 beygiri de. 3.0 motoru da var 6.0 motoru da.

Bazı Audi Q7 modellerine 95 amper agm varta akü de takılabilmektedir.

Ben şu an 2011 model start stop özelliği olan Audi Q7 nin akü amperini yazdım. Bir çoğunda hemen hemen aynısı çıkabilir ancak, yukarıda belirttiğim sebeplerden dolayı, hepsini görmediğim için ve katalogların da bazen yanıltıcı bilgi vermesi sebebiyle böyle bu şekilde ifade etmek istedim. Bu araçların çoğunda start stop özelliği olduğu için, geneli agm akü kullanır.

Bu arada marka marka amperler değişiklik gösterebiliyor. Örneğin varta markasında 105 agm bulabilirsiniz ancak baş bir marka da bu ölçülerde aracınıza olacak akünün amperi 100 amper olabilir veya 95 amper olabilir. O marka da bu amperin muadilini almalısınız.

AUDİ Q7 AKÜ FİYATLARI

Audi Q7 akü fiyatı, 29/10/2019 tarihinde bu yazıyı yazdığım sırada, varta marka olarak 105 amper agm akünün fiyatı, eski aküyü vermediğiniz takdir de 1400 liradır. Eski aküyü verirseniz, rakam 100 lira kadar daha düşecektir. Hurda fiyatları da değişkenlik gösterebilmektedir. Güncel fiyatını öğrenmek isterseniz, sahibinden.com üzerindeki mağazamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Yerimiz İstanbul Esenyurt ve Avcılar ilçelerindedir. Adrese teslim akü hizmetimiz de mevcuttur.

Audi Q7 diğer marka akü fiyatları için iletişime geçebilirsiniz. İnci akü gibi, mutlu akü gibi farklı markalar da mevcut olabilmektedir.

https://parcakolik.sahibinden.com/

 

 

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir