Fiat Fiorino Aküsü Kaç Amper

Fiat Fiorino aküsü üzerinden çıkan akünün amperi 50 amperdir. 50 amper akü de takabilirsiniz. Ama fiyatı aynı ve yerine sığdığından dolayı fiat fiorino marka araca, 60 amper akü takmanız daha yararlı olacaktır. Hem fiyat olarak aynı fiyata gelir üç aşağı beş yukarı ancak amper olarak daha güçlü olmuş olur bu anlamda daha avantajlı olacaktır.

Eski aküyü 10 amper ufak vereceğinizden ilk akü değiştirme de amper farkından dolayı ortaya çıkan ufak bir fark olacaktır 20 lira civarında, ama daha yararlı olacaktır. 50 amper akü, 60 amper aküye göre biraz daha pahalıdır.

Kasasından dolayı farklı bir aküdür ve az satılan, az bulunan bir aküdür. Her mağazada bulamayabilirsiniz. Bulsanız da uzun zamandır beklediğinden, ömrünü raf da tüketmiş olabilir. Ama 60 amper akü çok satıldığından piyasa da hem taze akü olur hem de fiyatı sirkülasyonu fazla olduğundan daha uygundur.

Bu araca 72 amper akü olmuyor, yerine sığmıyor. Ayrıca 50 amper yerine 60 amper akü takmanızdan dolayı bir sıkıntı yaşamazsınız, devamlı yaptığımız iş bu bizim.

Fiat Fiorino akü fiyatları ve markaları için, aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz. O sayfa da bana ait ve İstanbul yerinde montaj yapıyorum. Eski aküyü alıyorum, fiyatlar o şekilde yazılmıştır. Yerinde montaj ücretsizdir.

https://www.akupazar.com/aku-fiyatlari/fiat/fiorino/

2 Comments
  1. 18 Aralık 2020
    • 21 Aralık 2020

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir