Hyundai İX35 Aküsü Kaç Amper

Hyundai İX35 Akü Amper ve Fiyatları

Hyundai ix35 akü amperini ve fiyatlarını iki başlıkta inceleyelim.

Hyundai İX35 Aküsü Kaç Amper

Hyundai ix35 aküsü 72 amperdir. Normal standart bir aküdür. Alçak olmasına gerek yoktur. Mutlu akü de 72 amperken, varta markasında aynı kasa akü 74 amper olarak geçmektedir. Genel olarak 72 amper olarak araştırabilirsiniz. Bazı markalar da 75 amper çıkar. Ama sizin bunları bilmenize imkân olmayabilir. Siz yukarıda da dediğim gibi hyundai ix35 için akü araştırması yaparken 72 amper olarak söylerseniz, karşınızda iletişimde olduğunuz kişi anlayarak, farklı marka ve ona uygun amperlerin fiyatlarını söyleyecektir.

Hyundai İX35 Akü Fiyatları

Hyundai İX35 akü fiyatları en uygun 250 liradan başlayıp 500 liraya kadar gitmektedir. Rakamlar 29/10/2019 tarihindeki fiyatlardır. Aküyü alırken eski akünüzü vererek, hurda indiriminden yararlanabilirsiniz. Eski akünüz farklı sebeplerden dolayı yok ise veya vermek istemiyorsanız, rakamın üzerine 72 amper hurda akü fiyatı eklenecektir. Benim yerim İstanbul Esenyurt ilçesindedir. Elimdeki en uygun 72 amper akünün linkini aşağıya bırakıyorum, bana oradan ulaşabilirsiniz. Pazar günleri de hizmet veriyorum. Aşağıya linkini bıraktığım, marka akü en uygun ve en düzgün markadır. Petlas markasının çıkarmış olduğu aküdür. 2 yıl garantilidir. İsterseniz farklı markalarda mevcut ancak arada ciddi fiyat farkları mevcut.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-72-amper-aku-petlasin-markasi-president-743590249/detay

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir